Exhibičné jazdy

 

 

Exhibičné jazdy

 

         Exhibičné jazdy sú krátkou ukážkou jazdy na automobilových súťažiach – rally, ktorých je Slovak National Rally Team pravidelným účastníkom v rámci Majstrovstiev Slovenska v rally ako aj Medzinárodných Majstrovstiev Českej Republiky v rally. V prevažnej miere sa konajúna bežných komunikáciách, lesných, poľných cestách a nie na uzatvorených autodrómoch. Aj napriek tomu, že na ich organizovaní sa podieľa veľké množstvo ľudí, málokomu okrem posádky sa pošťastí zažiť jazdu na rýchlostnej skúške v súťažnom vozidle a s rally jazdcom za volantom. Počas rally sedí vždy vedľa jazdca rovnako dôležitá časť posádky spolujazdec – navigátor, ktorý má počas celej súťaže veľa povinností. Bez jeho pričinenia by posádka ani celý team nedosiahli žiadne výsledky.

     Preto Vám Slovak National Rally Team ponúka možnosť vyskúšať si pocity na sedadle spolujazdca rally a zažiť niečo nové, čo Ste doteraz nezažili. Nepremeškajte túto jedinečnú šancu užiť si jazdu aj v súťažnom špeciále Mitsubishi Lancer EVO IX, ktorý sa zúčastňuje aj Majstrovstiev Sveta produkčných vozidiel v rally.

     Veríme, že Vás naša ponuka oslovila a že sa stretneme s Vami a Vašimi partnermi a priateľmi pri realizácii tohto  nezabudnuteľného zážitku.